Prečo nakupovať u nás

Prečo je výhodne nakupovať práve u nás?

Pravý slovenský produkt

“Z poľa priamo na stôl”. Okrem pestovania liečivých rastlín sa venujeme aj kompletnému výrobnému procesu. Liečivé rastliny, ktoré vypestujeme v našom krásnom a čistom prostredí putujú do našich sušiarní, rezarní, miešarní a na koniec do baliarní. Celý výrobný proces prebieha na Slovensku “pod jednou strechou”.

Najlepšia dostupná kvalita

Liečive rastliny pestujeme ekologickým spôsobom v horskom regióne okresu Stará Ľubovňa, ktorý patrí k ekologicky najčistejším oblastiam Slovenska. Spracovanie liečivých rastlín prebieha maximálne šetrným spôsobom podľa podmienok ekologického hospodárenia. Všetky výrobky sú čisté, bez umelých chutí, farieb a aróm.

Liečivé účinky našej prírody

Liečive účinky rastlín sa využívajú už celé tisícročia. Bylinky sú veľmi dobrou formou prevencie a pomáhajú nám pri rôznych zdravotných ťažkostiach, a to prírodnou cestou. Preto ich ľudský organizmus dobre prijíma a pozitívne na nich reaguje.

Najväčší sortiment

V súčasnosti sme najväčším pestovateľom liečivých rastlín na Slovensku a patríme medzi najväčších pestovateľov liečivých rastlín v Európe. V našej ponuke nájdete viac ako 400 rôznych produktov.

Zloženie čajových zmesí

Pri spracovávaní zloženia čajových zmesí sa podieľajú poprední odborníci z oblasti fytoterapie z Košíc, Nitry, Bratislavy, Brna a Užhorodu.

Dostupná cena

Všetky naše výrobky ponúkame v prvotriednej kvalite za dostupnú cenu.