Súťaž

Súťaž - 30 rokov s vami

Opäť spúšťame našu veľkú súťaž s množstvom skvelých cien a hlavnou výhrou, ktorou je pobyt v krásnom a čistom prostredí Pieninského národného parku. Tentokrát je to špeciálne, pretože oslavujeme okrúhlych 30 rokov na trhu. Zároveň vám hneď chceme poďakovať, že nás celé tie roky podporujete a vnímate hodnotu kvalitných slovenských produktov.

Trvanie súťaže: 01.09.2023 – 10.12.2023
Hlavná výhra: 1x víkendový pobyt pre 2 osoby pod troma korunami v Lesnici na chate Pieniny s plnou penziou a welnessom. Pobyt zahŕňa aj splav po Dunajci na raftoch a pltiach. S pobytom je spojená aj prehliadka našich ekologických bylinných plantáži (najlepšie v období jún – august), ochutnávka BIO čajov a zoznámenie sa s výrobou BIO produktov.
Ďalšie výhry: 100x produkty od našej spoločnosti (zobrazené na súťažnom plagáte)

Ako sa zapojiť? Stačí si zakúpiť aspoň 3 produkty našej značky Elixír (v obchodoch alebo na našej stránke) a zaslať nám bloček e-mailom na adresu caj@agrokarpaty.com alebo poštou na adresu: SÚŤAŽ ELIXÍR, AGROKARPATY, s.r.o. Plavnica, 065 45 Plavnica 415

POZOR !!! Nezabudnite uviesť aj vaše kontaktné údaje (meno + adresa), aby sme Vás v prípade výhry vedeli identifikovať a kontaktovať.

Súťaž výhercovia
Sutaz-30-rokov